mediastudies
nl / en

search by text

search by discipline

Select discipline
  • Mediastudies
    • Afdelingsbestuur en secretariaat
    • Onderwijsorganisatie
    • Promovendi en Postdocs
    • Hoogleraren
  • Onderzoeksprojecten
  • Media en cultuur
    • Film Studies
    • Television and Cross Media Culture
    • Praktijkteam
    • Student-assistenten
  • Media en informatie
    • New Media and Digital Culture
    • Archival and Information Studies
    • Digital Humanities
    • Journalistiek en media
No results.

Jacqueline Antonissen

Onderwijsorganisatie

J.J.M.Antonissen@uva.nl
T: 0205252916

Arnoud Arps

Promovendi en Postdocs

A.S.Arps@uva.nl

Simon van Asch

Onderwijsorganisatie

S.vanAsch@uva.nl
T: 0205257326

Minou van Balen

Afdelingsbestuur en secretariaat

Marie Lous Baronian

Film Studies, Media en cultuur

M.A.M.B.LousBaronian@uva.nl
T: 0205257254

Henk Bas

Journalistiek en media, Media en informatie

H.Bas@uva.nl
T: 0205258876

Romy Beck

Onderzoeksprojecten, Student-assistenten

R.Beck@uva.nl

Kaspar Beelen

Onderzoeksprojecten, Digital Humanities, Media en informatie

K.Beelen@uva.nl

Davide Beraldo

Onderzoeksprojecten

D.Beraldo@uva.nl

Carolyn Birdsall

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

C.J.Birdsall@uva.nl
T: 0205252981

Robin Boast

Afdelingsbestuur en secretariaat, Archival and Information Studies, Hoogleraren, Media en informatie

R.Boast@uva.nl
T: 0205252980

Rens Bod

Afdelingsbestuur en secretariaat, Hoogleraren, Digital Humanities, Media en informatie

L.W.M.Bod@uva.nl
T: 0205256086

Joost Bolten

New Media and Digital Culture, Media en informatie

J.M.Bolten@uva.nl
T: 0205252026

Erik Borra

Journalistiek en media, Media en informatie

E.K.Borra@uva.nl

Serge ter Braake

Promovendi en Postdocs

S.terBraake@uva.nl

Wendy Bron

Afdelingsbestuur en secretariaat

G.Bron@uva.nl
T: 0205252647

Darren Carter

Praktijkteam, Media en cultuur

D.M.Carter@uva.nl

Siyu Chen

Promovendi en Postdocs, Onderzoeksprojecten

S.Chen2@uva.nl

Sudeep Dasgupta

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

S.M.Dasgupta@uva.nl
T: 0205258136

Annet Dekker

Archival and Information Studies, Media en informatie

A.Dekker@uva.nl

Liwen Deng

Onderzoeksprojecten

L.Deng@uva.nl

Mark Deuze

Afdelingsbestuur en secretariaat, Hoogleraren, Journalistiek en media, Media en informatie

M.J.P.Deuze@uva.nl
T: 0646579785

Niels van Doorn

New Media and Digital Culture, Media en informatie

N.A.J.M.vanDoorn@uva.nl
T: 0205254719

Thomas Elsaesser

Film Studies, Hoogleraren, Media en cultuur

T.P.Elsaesser@uva.nl

Charles Forceville

Film Studies, Media en cultuur

C.J.Forceville@uva.nl
T: 0205254596

Giovanna Fossati

Film Studies, Hoogleraren

G.Fossati@uva.nl

David Gauthier

Promovendi en Postdocs

D.Gauthier@uva.nl

Abe Geil

Film Studies, Media en cultuur

A.M.Geil@uva.nl

Alex Gekker

New Media and Digital Culture, Media en informatie

A.Gekker@uva.nl

Tessa Gerson

Onderwijsorganisatie

T.A.Gerson @uva.nl

Moosje Goosen

Promovendi en Postdocs

M.Goosen@uva.nl

Doetsje de Groot

Onderwijsorganisatie

D.M.deGroot@uva.nl
T: 0205254949

Maaike van Helden

Student-assistenten

M.C.H.vanHelden@uva.nl

Anne Helmond

New Media and Digital Culture, Media en informatie

A.Helmond@uva.nl

Joke Hermes

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

J.C.Hermes@uva.nl
T: 0205252980

Marten Hidma

Afdelingsbestuur en secretariaat

M.A.Hidma@uva.nl

Tim Highfield

New Media and Digital Culture, Media en informatie

t.j.highfield@uva.nl

Frank Huysmans

Archival and Information Studies, Hoogleraren, Media en informatie

F.J.M.Huysmans@uva.nl
T: 0205252980

Penn Ip

Promovendi en Postdocs, Onderzoeksprojecten

T.T.Ip@uva.nl

Swaan Levy Janssen

Afdelingsbestuur en secretariaat

S.A.L.Janssen@uva.nl

Charles Jeurgens

Archival and Information Studies, Hoogleraren, Media en informatie

K.J.P.F.M.Jeurgens@uva.nl

Blandine Joret

Film Studies, Media en cultuur

B.Joret@uva.nl

Simone Kalkman

Promovendi en Postdocs

A.S.Kalkman@uva.nl

Jaap Kamps

Digital Humanities, Media en informatie

J.Kamps@uva.nl
T: 0205253011

Becky Kazansky

Onderzoeksprojecten

b.kazansky@uva.nl

Gerdien Kerssies

Afdelingsbestuur en secretariaat

G.Kerssies@uva.nl
T: 0205254598

Eric Ketelaar

Archival and Information Studies, Hoogleraren

F.C.J.Ketelaar@uva.nl

Ivan Kisjes

Onderzoeksprojecten

I.Kisjes@uva.nl

Tom van Klingeren

Praktijkteam, Media en cultuur

T.vanKlingeren@uva.nl
T: 0205252992

Jeroen de Kloet

Hoogleraren, Onderzoeksprojecten

B.J.deKloet@uva.nl
T: 0205252856

Jaap Kooijman

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

J.W.Kooijman@uva.nl
T: 0205254945

Jobien Kuiper

Afdelingsbestuur en secretariaat

J.H.J.Kuiper@uva.nl
T: 0205252006

Erik Laeven

Praktijkteam, Media en cultuur

F.A.M.Laeven@uva.nl
T: 0205256165

Tarja Laine

Film Studies, Media en cultuur

T.Laine@uva.nl
T: 0205252852

Jian Lin

Onderzoeksprojecten

J.Lin2@uva.nl

Catherine Lord

Film Studies, Media en cultuur

C.M.Lord@uva.nl
T: 0205255161

Wubby Luyendijk

Journalistiek en media, Media en informatie

W.G.Luyendijk@uva.nl

Flora Lysen

Promovendi en Postdocs

F.C.Lysen@uva.nl

Pieter Manders

Praktijkteam, Media en cultuur

P.W.J.Manders@uva.nl
T: 0205252992

Emiel Martens

Film Studies, Media en cultuur

E.S.Martens@uva.nl
T: 0205258736

Eef Masson

Film Studies, Media en cultuur

E.L.Masson@uva.nl
T: 0205256581

Liliana Melgar Estrada

Promovendi en Postdocs, Onderzoeksprojecten

L.M.Melgar@uva.nl

Stefania Milan

New Media and Digital Culture, Onderzoeksprojecten, Media en informatie

S.Milan@uva.nl

Joan Mosselman

Praktijkteam

J.Mosselman-Hengstz@uva.nl
T: 0205253597

Arjen Nauta

Onderzoeksprojecten

A.P.M.Nauta@uva.nl

Julia Noordegraaf

Film Studies, Hoogleraren, Media en cultuur

J.J.Noordegraaf@uva.nl
T: 0205257279

Christian Olesen

Onderzoeksprojecten

C.G.Olesen@uva.nl

Thunnis van Oort

Onderzoeksprojecten

T.vanOort@uva.nl

Asli Ozgen-Tuncer

Film Studies, Media en cultuur

A.Ozgen-Tuncer@uva.nl

Floris Paalman

Film Studies, Media en cultuur

F.J.J.W.Paalman@uva.nl
T: 0205257325

Toni Pape

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

T.Pape@uva.nl

Rowan Parry

Onderzoeksprojecten

R.E.Parry@uva.nl

Patricia Pisters

Film Studies, Hoogleraren, Media en cultuur

P.P.R.W.Pisters@uva.nl
T: 0205254593

Thomas Poell

New Media and Digital Culture, Media en informatie

t.poell@uva.nl
T: 0205252915

Gerwin van der Pol

Film Studies, Media en cultuur

G.W.vanderPol@uva.nl
T: 0205253653

Willem Pool

Film Studies, Media en cultuur

W.Pool@uva.nl
T: 0205252936

Mirjam Prenger

Journalistiek en media, Media en informatie

M.A.E.Prenger@uva.nl
T: 0205258139

Natalia Sánchez Querubín

New Media and Digital Culture, Promovendi en Postdocs, Media en informatie

N.SanchezQuerubin@uva.nl

Claartje Rasterhoff

Onderzoeksprojecten

C.Rasterhoff@uva.nl
T: 0205257280

Maarten Reesink

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

M.C.C.J.Reesink@uva.nl
T: 0205252993

Bernhard Rieder

New Media and Digital Culture, Media en informatie

B.Rieder@uva.nl
T: 0205252980

Claudia Röck

Promovendi en Postdocs

C.Rock@uva.nl

Eva Sancho Rodriguez

Film Studies, Media en cultuur

E.SanchoRodriguez@uva.nl

Richard Rogers

New Media and Digital Culture, Hoogleraren, Media en informatie

R.A.Rogers@uva.nl
T: 0205253352

Tjeerd Schiphof

Archival and Information Studies, Media en informatie

T.A.Schiphof@uva.nl
T: 0205252096

Leonie Schmidt

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

L.K.Schmidt@uva.nl

Guillén Torres Sepulveda

Onderzoeksprojecten

G.H.Torres@uva.nl

Jan Simons

New Media and Digital Culture, Media en informatie

J.A.A.Simons@uva.nl
T: 0205253353

Jori Snels

Onderzoeksprojecten, Student-assistenten

J.Snels@uva.nl

Wim Staat

Film Studies, Media en cultuur

W.Staat@uva.nl
T: 0205254596

Markus Stauff

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

M.Stauff@uva.nl
T: 0205252980

Michael Stevenson

New Media and Digital Culture, Media en informatie

M.P.Stevenson@uva.nl

Hannus Taken

Praktijkteam, Media en cultuur

J.H.M.Taken@uva.nl
T: 0205254509

Jan Teurlings

Television and Cross Media Culture, Media en cultuur

J.A.Teurlings@uva.nl
T: 0205252980

Emile den Tex

New Media and Digital Culture, Media en informatie

E.V.denTex@uva.nl

Judith Tromp

Praktijkteam, Media en cultuur

J.Tromp@uva.nl
T: 0205254509

Marc Tuters

New Media and Digital Culture, Media en informatie

M.D.Tuters@uva.nl

Lonneke van der Velden

New Media and Digital Culture, Onderzoeksprojecten

L.C.vanderVelden@uva.nl

Dymph Verdiesen

Afdelingsbestuur en secretariaat

D.A.H.M.Verdiesen@uva.nl
T: 0205252980

Laura Vermeeren

Onderzoeksprojecten

L.Vermeeren@uva.nl

Jeroen de Vos

Onderzoeksprojecten

J.M.deVos@uva.nl

Hans Waalwijk

Archival and Information Studies, Media en informatie

H.Waalwijk@uva.nl

Shuaishuai Wang

Promovendi en Postdocs, Onderzoeksprojecten

S.Wang@uva.nl

Esther Weltevrede

New Media and Digital Culture, Media en cultuur

E.J.T.Weltevrede@uva.nl

Huub Wijfjes

Hoogleraren

h.b.m.wijfjes@uva.nl
T: 0205252980

Maryn Wilkinson

Film Studies, Media en cultuur

M.C.Wilkinson@uva.nl
T: 0205255687

Annie Woudstra

Onderwijsorganisatie

A.Woudstra@uva.nl
T: 0205254952