mediastudies
nl / en

search by text

search by discipline

Select discipline
  • Mediastudies
    • Afdelingsbestuur en secretariaat
    • Hoogleraren
    • Onderwijspersoneel
    • Promovendi en postdocs
  • Onderzoeksprojecten
  • Media en cultuur
    • Filmteam
    • Nieuwe media team
    • TV team
    • Vergelijkende mediastudies
    • Praktijkteam
    • Studentassistenten
  • Media en informatie
    • Archiefwetenschap
    • Culturele informatiewetenschap
    • Digitale geesteswetenschappen
    • Journalistiek en media
No results.

Jacqueline Antonissen

Onderwijspersoneel

J.J.M.Antonissen@uva.nl
T: 0205252916

Arnoud Arps

Media en cultuur, TV team

A.S.Arps@uva.nl

Simon van Asch

Onderwijspersoneel

S.vanAsch@uva.nl
T: 0205254962

Paulien Bakker

P.E.Bakker@uva.nl

Dusan Barok

Promovendi en postdocs

D.Barok@uva.nl

Marie Lous Baronian

Filmteam, Media en cultuur

M.A.M.B.LousBaronian@uva.nl
T: 0205257254

Henk Bas

Media en informatie, Journalistiek en media

H.Bas@uva.nl
T: 0205258876

Romy Beck

Onderzoeksprojecten, Studentassistenten

R.Beck@uva.nl

Kaspar Beelen

K.Beelen@uva.nl

Davide Beraldo

D.Beraldo@uva.nl

Davide Beraldo

Onderzoeksprojecten, Onderzoeksprojecten

D.Beraldo@uva.nl

Carolyn Birdsall

TV team, Afdelingsbestuur en secretariaat, Onderwijspersoneel

C.J.Birdsall@uva.nl
T: 0205252981

Aurore Bizimana

Afdelingsbestuur en secretariaat

I.D.A.Bizimana@uva.nl

Robin Boast

Media en informatie, Culturele informatiewetenschap, Hoogleraren

R.Boast@uva.nl
T: 0205252980

Rens Bod

Media en informatie, Digitale geesteswetenschappen, Hoogleraren

L.W.M.Bod@uva.nl
T: 0205256086

Joost Bolten

Nieuwe media team, Media en cultuur

J.M.Bolten@uva.nl
T: 0205252026

Erik Borra

Nieuwe media team, Media en cultuur

E.K.Borra@uva.nl

Serge ter Braake

Promovendi en postdocs

S.terBraake@uva.nl

Wendy Bron

Afdelingsbestuur en secretariaat

G.Bron@uva.nl
T: 0205252647

Douwe Brouwer

D.Brouwer@uva.nl

Renske Brouwer

R.Brouwer2@uva.nl

Lonnie van Brummelen

Promovendi en postdocs

I.V.vanBrummelen@uva.nl

Darren Carter

Media en cultuur, Praktijkteam

D.M.Carter@uva.nl

Davide Ceolin

D.Ceolin@uva.nl

Davide Ceolin

Onderzoeksprojecten, Onderzoeksprojecten

D.Ceolin@uva.nl

Sudeep Dasgupta

Media en cultuur, TV team

S.M.Dasgupta@uva.nl
T: 0205258136

Mostafa Dehghani Dehghani

Promovendi en postdocs

M.Dehghani@uva.nl

Lucas van der Deijl

Onderzoeksprojecten

L.A.vanderDeijl@uva.nl

Annet Dekker

Media en informatie, Archiefwetenschap

A.Dekker@uva.nl

Liwen Deng

Promovendi en postdocs

L.Deng@uva.nl

Mark Deuze

Media en informatie, Hoogleraren, Journalistiek en media

M.J.P.Deuze@uva.nl
T: 0205257424

Pedram Dibazar

P.Dibazar@uva.nl

Jose van Dijck

Media en cultuur, Vergelijkende mediastudies, Hoogleraren

J.F.T.M.vanDijck@uva.nl

Maarten Doorman

Journalistiek en media

F.M.Doorman@uva.nl

Niels van Doorn

Nieuwe media team, Media en cultuur

N.A.J.M.vanDoorn@uva.nl
T: 0205254719

Wouter van Elburg

W.M.vanElburg@uva.nl

Wouter van Elburg

Onderzoeksprojecten, Onderzoeksprojecten

W.M.vanElburg@uva.nl

T.P. Elsaesser

Media en cultuur, Hoogleraren

T.P.Elsaesser@uva.nl

Ahmet Ergenç

A.Ergenc@uva.nl

Liliana Melgar Estrada

L.M.Melgar@uva.nl

Liliana Melgar Estrada

Onderzoeksprojecten, Onderzoeksprojecten

L.M.Melgar@uva.nl

Simon Ferdinand

S.R.Ferdinand@uva.nl

Charles Forceville

Filmteam, Media en cultuur

C.J.Forceville@uva.nl
T: 0205254596

Fiorella Foscarini

f.foscarini@uva.nl

Giovanna Fossati

Filmteam, Hoogleraren

G.Fossati@uva.nl

David Gauthier

Promovendi en postdocs

D.Gauthier@uva.nl

Abe Geil

Filmteam, Media en cultuur

A.M.Geil@uva.nl

Alex Gekker

A.Gekker@uva.nl

Tessa Gerson

Onderwijspersoneel

T.A.Gerson@uva.nl

Moosje Goosen

M.Goosen@uva.nl

Nele Goutier

Promovendi en postdocs

N.C.Goutier@uva.nl

Doetsje de Groot

Onderwijspersoneel

D.M.deGroot@uva.nl
T: 0205254949

Esther Hammelburg

Promovendi en postdocs

E.E.Hammelburg@uva.nl

Karin van der Heiden

K.A.E.vanderHeiden@uva.nl

Anne Helmond

Nieuwe media team, Media en cultuur

A.Helmond@uva.nl

Joke Hermes

Media en cultuur, TV team

J.C.Hermes@uva.nl
T: 0205252980

Hugo Huurdeman

Promovendi en postdocs

H.C.Huurdeman@uva.nl

Frank Huysmans

Media en informatie, Archiefwetenschap, Hoogleraren

F.J.M.Huysmans@uva.nl
T: 0205252980

Penn Ip

Promovendi en postdocs

T.T.Ip@uva.nl

Hervé Jamin

H.C.Jamin@uva.nl

Swaan Janssen

Afdelingsbestuur en secretariaat

S.A.L.Janssen@uva.nl

Charles Jeurgens

Media en informatie, Archiefwetenschap, Hoogleraren

K.J.P.F.M.Jeurgens@uva.nl

Lykle de Jong

L.J.deJong@uva.nl

Agnes Jonker

Media en informatie, Archiefwetenschap

A.E.M.Jonker@uva.nl

Blandine Joret

Promovendi en postdocs

B.Joret@uva.nl

Simone Kalkman

Promovendi en postdocs

A.S.Kalkman@uva.nl

Jaap Kamps

Media en informatie, Culturele informatiewetenschap

J.Kamps@uva.nl
T: 0205253011

Bart Karstens

Promovendi en postdocs

B.Karstens@uva.nl
T: 0205257313

Reza Kartosen-Wong

Media en cultuur, TV team

R.A.Kartosen-Wong@uva.nl

Rebecca Kazansky

Onderzoeksprojecten

R.Kazansky@uva.nl

Gerdien Kerssies

Afdelingsbestuur en secretariaat

G.Kerssies@uva.nl
T: 0205254598

Eric Ketelaar

Archiefwetenschap, Hoogleraren

F.C.J.Ketelaar@uva.nl

Ivan Kisjes

Onderzoeksprojecten

I.Kisjes@uva.nl

Ellen Kleijnen

E.Kleijnen@uva.nl

Tom van Klingeren

Media en cultuur, Praktijkteam

T.vanKlingeren@uva.nl
T: 0205252992

Jeroen de Kloet

Hoogleraren

B.J.deKloet@uva.nl
T: 0205252856

Eric Peter Kluitenberg

E.P.Kluitenberg@uva.nl

Nina Köll

N.Koll@uva.nl
T: 0205254512

Cristel Kolopaking

C.A.Kolopaking@uva.nl

Cristel Kolopaking

Nieuwe media team, Nieuwe media team, Media en informatie, Media en informatie

C.A.Kolopaking@uva.nl

Jaap Kooijman

Media en cultuur, TV team

J.W.Kooijman@uva.nl
T: 0205254945

Jobien Kuiper

Afdelingsbestuur en secretariaat

J.H.J.Kuiper@uva.nl
T: 0205252006

Halbe Kuipers

Promovendi en postdocs

H.H.Kuipers@uva.nl

Erik Laeven

Media en cultuur, Praktijkteam

F.A.M.Laeven@uva.nl
T: 0205256165

Tarja Laine

Filmteam, Media en cultuur

T.Laine@uva.nl
T: 0205252852

J. Lin

Onderzoeksprojecten

J.Lin2@uva.nl

Catherine Lord

Filmteam, Media en cultuur

C.M.Lord@uva.nl
T: 0205255161

Vincent de Luca

V.M.deLuca@uva.nl

Wubby Luyendijk

Media en informatie, Journalistiek en media

W.G.Luyendijk@uva.nl

Flora Lysen

Promovendi en postdocs

F.C.Lysen@uva.nl

Pieter Manders

Media en cultuur, Praktijkteam

P.W.J.Manders@uva.nl
T: 0205252992

Emiel Martens

Media en cultuur, TV team

E.S.Martens@uva.nl
T: 0205258736

Eef Masson

Filmteam, Media en cultuur

E.L.Masson@uva.nl
T: 0205256581

bas Mesters

Journalistiek en media

S.G.J.Mesters@uva.nl

Stefania Milan

Nieuwe media team, Media en cultuur

S.Milan@uva.nl

Joan Mosselman

Onderwijspersoneel

J.Mosselman-Hengstz@uva.nl
T: 0205253597

Arjen Nauta

Promovendi en postdocs

A.P.M.Nauta@uva.nl

Sabine Niederer

Promovendi en postdocs

S.M.C.Niederer@uva.nl

Julia Noordegraaf

Hoogleraren

J.J.Noordegraaf@uva.nl
T: 0205257279

Niels ten Oever

Onderzoeksprojecten

N.tenOever@uva.nl

Christian Olesen

Promovendi en postdocs

C.G.Olesen@uva.nl

Alex Olieman

Promovendi en postdocs

A.M.Olieman@uva.nl
T: 0205257781

Marjolein Oomes

M.Oomes@uva.nl

Thunnis van Oort

Onderzoeksprojecten

T.vanOort@uva.nl

Inge Kalle-den Oudsten

I.Kalle-denOudsten@uva.nl

Inge Kalle-den Oudsten

Promovendi en postdocs, Promovendi en postdocs

I.Kalle-denOudsten@uva.nl

Bram Overbeeke

Filmteam, Media en cultuur

A.Overbeeke@uva.nl

Floris Paalman

Filmteam, Media en cultuur

F.J.J.W.Paalman@uva.nl
T: 0205257325

Sissy Paling

Media en cultuur, TV team

S.Paling@uva.nl

Toni Pape

Media en cultuur, TV team

T.Pape@uva.nl

Rowan Parry

Onderzoeksprojecten

R.E.Parry@uva.nl

Bertha Bermudez Pascual

B.L.BermudezPascual@uva.nl

Simeona Petkova

S.Petkova@uva.nl

Patricia Pisters

Filmteam, Media en cultuur, Hoogleraren

P.P.R.W.Pisters@uva.nl
T: 0205254593

Thomas Poell

Nieuwe media team, Media en cultuur

t.poell@uva.nl
T: 0205252915

Gerwin van der Pol

Filmteam, Media en cultuur

G.W.vanderPol@uva.nl
T: 0205253653

Eszter Polonyi

E.Polonyi@uva.nl

Willem Pool

Filmteam, Media en cultuur

W.Pool@uva.nl
T: 0205252936

Mirjam Prenger

Media en informatie, Journalistiek en media

M.A.E.Prenger@uva.nl
T: 0205258139

Natalia Sánchez Querubín

Nieuwe media team, Media en cultuur

N.SanchezQuerubin@uva.nl

Timon Ramaker

T.Ramaker@uva.nl

Claartje Rasterhoff

Onderzoeksprojecten

C.Rasterhoff@uva.nl
T: 0205257280

Maarten Reesink

Media en cultuur, TV team

M.C.C.J.Reesink@uva.nl
T: 0205252993

Bernhard Rieder

Nieuwe media team, Media en cultuur

B.Rieder@uva.nl
T: 0205252980

Claudia Röck

Promovendi en postdocs

C.Rock@uva.nl

Eva Sancho Rodriguez

Filmteam, Media en cultuur

E.SanchoRodriguez@uva.nl

Richard Rogers

Nieuwe media team, Afdelingsbestuur en secretariaat, Hoogleraren

R.A.Rogers@uva.nl
T: 0205253352

Awram Roos

A.J.Roos@uva.nl

Sabrina Sauer

Promovendi en postdocs

S.C.Sauer@uva.nl

Tjeerd Schiphof

Media en informatie, Culturele informatiewetenschap

T.A.Schiphof@uva.nl
T: 0205252096

Leonie Schmidt

Media en cultuur, TV team

L.K.Schmidt@uva.nl

Guillén Torres Sepulveda

G.H.Torres@uva.nl

Johannes Simons

Nieuwe media team, Media en cultuur

J.A.A.Simons@uva.nl
T: 0205253353

Frans Smit

F.P.Smit@uva.nl

Margo Smit

M.A.M.Smit2@uva.nl

Jori Snels

Onderzoeksprojecten, Studentassistenten

J.Snels@uva.nl

Wim Staat

Filmteam, Media en cultuur

W.Staat@uva.nl
T: 0205254596

Markus Stauff

TV team, Afdelingsbestuur en secretariaat, Onderwijspersoneel

M.Stauff@uva.nl
T: 0205252980

Mark Stewart

Media en cultuur, TV team

M.W.Stewart@uva.nl

Wanda Strauven

W.B.S.Strauven@uva.nl

Christiaan Streefkerk

C.Streefkerk@uva.nl

Chao Su

C.Su@uva.nl

Hannus Taken

Media en cultuur, Praktijkteam

J.H.M.Taken@uva.nl
T: 0205254509

Jan Teurlings

Media en cultuur, TV team

J.A.Teurlings@uva.nl
T: 0205252980

Emile den Tex

Nieuwe media team, Media en cultuur

E.V.denTex@uva.nl

Judith Tromp

Media en cultuur, Praktijkteam

J.Tromp@uva.nl
T: 0205254509

Assimakis Tseronis

Filmteam, Media en cultuur

A.Tseronis@uva.nl

Assimakis Tseronis

A.Tseronis@uva.nl
T: 0205254250

Marc Tuters

Nieuwe media team, Media en cultuur

M.D.Tuters@uva.nl

Peter Vasterman

Media en informatie, Journalistiek en media

P.L.M.Vasterman@uva.nl
T: 0205253647

Lonneke van der Velden

Nieuwe media team, Media en cultuur, Promovendi en postdocs

L.C.vanderVelden@uva.nl

Dymph Verdiesen

Afdelingsbestuur en secretariaat

D.A.H.M.Verdiesen@uva.nl
T: 0205252980

Laura Vermeeren

Promovendi en postdocs

L.Vermeeren@uva.nl

Jolanda Visser

Onderzoeksprojecten

J.A.T.Visser@uva.nl

Fernando van der Vlist

Nieuwe media team, Media en cultuur

F.N.vanderVlist@uva.nl
T: 0205257281

Vesna Vravnik

V.Vravnik@uva.nl

Nico Vriend

N.A.M.Vriend@uva.nl

Amir Vudka

Filmteam, Media en cultuur

A.Vudka@uva.nl

Amir Vudka

Filmteam, Filmteam, Media en cultuur, Media en cultuur

A.Vudka@uva.nl

Albert Vuijsje

Journalistiek en media, Media en informatie, Media en informatie, Journalistiek en media

A.Vuijsje@uva.nl

Bert Vuijsje-Bernard

A.Vuijsje@uva.nl

Martijn de Waal

B.G.M.deWaal@uva.nl

Hans Waalwijk

Media en informatie, Archiefwetenschap

H.Waalwijk@uva.nl

Shuaishuai Wang

S.Wang@uva.nl

Amanda Wasielewski

A.S.Wasielewski@uva.nl

Esther Weltevrede

Nieuwe media team, Media en cultuur

E.J.T.Weltevrede@uva.nl

Tessa Wijckmans

T.M.Wijckmans@uva.nl

Huub Wijfjes

Hoogleraren

h.b.m.wijfjes@uva.nl
T: 0205252980

Maryn Wilkinson

Filmteam, Media en cultuur

M.C.Wilkinson@uva.nl
T: 0205255687

Kersti Wissenbach

K.R.Wissenbach@uva.nl

A. Woudstra

Onderwijspersoneel

A.Woudstra@uva.nl
T: 0205254962